Growshop

Odběr novinek [Newsletter]

Naše spoločnost

O nás

BongGo Vám nabízí široký sortiment kuřáckých potřeb, skleněných bongů, drtiček, dýmek a mnoho dalšího. Náš moderní sortiment se snažíme neustále doplňovat o ty nejvychytanejší novinky.

Ať už potřebujete nový bong, nebo jen precooler, chillumnový kotlík nebo čistič, jste na správných stránkách. Specializujeme se na skleněné bongy značek Black Leaf, Blaze, Highline, Boost, GraceGlass, Cactus, Narcotic a jiné. Upřednostňujeme vysokou kvalitu a využití, podle kterého dokážeme vyhovět širokému spektru zákazníků.

V naší nabídce také najdete papírky a filtry od značek OCB, Elements, RAW, Wiz Khalifa, Smoking, Greengo, Ubalgin a mnoho dalších. Můžete kouření doplnit také filtry s aktivním uhlím Actitube nebo filtry Rolls. S námi můžete objevovat šťavnaté tropické chutě s ochucenými palmovými blunty PalmWrap, celulózami Cyclones a s papírky Juicy Jays. Odpálit ubalenou tabákovou směs můžete pomocí revolučních zapalovačů Clipper, které nám zdobí sortiment zajimavými motivy. Nebo si vyberete ze široké nabídky tryskových zapalovačů.

Pokud hledáte drtičku tak u nás vždy najdete a vyberete tu pravou pro Vás. Kovové i plastové, všechny cenové kategorie, od klasických až po drtičky nejvyšší kvality Black Leaf, Bulldog a jiné.


V nabídce najdete i moderní vaporizéry, jejichž výběr budeme postupně doplňovat.

Kdo jsme

Mezinárodní internetový obchod BongGo.cz jsme založili v České republice a působí především na českém a slovenském trhu. Jsme poměrně mladá firma, která je součástí společnosti Industrial Systems s.r.o.. Máme za sebou náročnou cestu, která nás připravila na to, jak se pohybovat s dobou dopředu a nabízet zákazníkům kvalitu za výhodnou cenu.
Na začátku prosince 2013 dohled nad internetovým obchodem BongGo.cz převzal Michal Sommer, který se o obchod stará dodnes spolu s jeho týmem.