Growshop

Odběr novinek [Newsletter]

Juicy Jay's

Nejsou zde žádné produkty
Juicy Jay's

Papírky Juicy Jays jsou jemné cigaretové papírky s příchutí ovoce ale také čokolády, jamajského rumu a pod. Papírky byli vytvořeny pomocí netoxického inkoustu založeného na bázi sóji. Z nabídky si můžete vybrat velikost King Size ale také 1 1/4 i Rolls. Cigaretové papírky Juicy Jays dají kouření šťávu!

Více

Podkategorie

  • Juicy Jay's 1/4

    Velikost 1 ¼, tedy tzv. krátké papírky, patří k těm nejoblíbenějším díky svým praktickým rozměrům. Právě proto Juicy Jays nabízí nejvíce druhů příchutí právě v této velikosti. Můžete si pochutnat na 30 příchutích: banán, absinth, ostružinové brandy, borůvka, žvýkačka, jamajský rum, zelené jablko, hrozny, cukrová vata, kokos, javorový sirup, mango, mléčná čokoláda, pomeranč, burákové máslo, Tequila, jahoda, jahoda + kiwi, malina, třešeň, ananas, meloun, cukrová hůlka, skořice, mléčné karamely, Superbee med, cookies, kořenové pivo, marshmallow, broskve se šlehačkou.

  • Juicy Jay's King Size

    King Size je klasická velikost pro delší cigarety a Juicy Jays v této velikosti nabízí 19 příchutí: hrozny, jahoda, jahoda + kiwi, zelené jablko, malina, narozeninový dort, ostružinové brandy, jamajský rum, kokos, třešeň, mango, žvýkačka, burákové máslo, čokoláda, ananas, meloun, cukrová vata, lékořice, borůvka.

  • Juicy Jay's Rolls

    Juicy Jays Rolls jsou papírky srolované do praktické ruličky. Díky tomu si můžete vždy utrhnout potřebnou délku a ubalit si cigaretu požadované velikosti. Jejich chuť je znamenitá a mají specifický dizajn dle příchutí. Na výběr máte 12 příchutí: banán, ostružinové brandy, broskev se šlehačkou, jahoda, malina, třešeň, borůvka, jamajský rum, vodní meloun, zelené jablko, žvýkačka a cukrová vata.