Growshop

Odběr novinek [Newsletter]

Zapalovače

Počet produktů: 1
Zapalovače

Naší specialitou jsou zapalovače Clipper ale najdete u nás i zapalovače BIC MAXI, klasické zapalovače a samozřejmě i zapalovače tryskové.

Více

Podkategorie

 • Zapalovače Clipper

  Zapalovače Clipper se vyrábí z nylonu, který nepraská a ani nevybuchuje. Jsou doplnitelné a může sa doplnit plyn i vyměnit celý flintový systém s kamínkem. CLIPPER zapalovače mají až neuvěřitelných 3000 zapálení. Clipper je vždy unikátní, protože každé dva měsíce přichází na trh nová kolekce a žádná se už nikdy neopakuje.

 • Zapalovače BIC

  BIC zapalovače se vyrábí s velikou přesností a než se dají do prodeje prochází sérii testů, aby se zaručila jejich vysoká kvalita odpovídající mezinárodní normě ISO 9994. BIC zapalovače se prodávají v 160 krajinách po celém světě. V naší nabídce máme typ BIC MAXI v různých barvách.

 • Tryskové zapalovače

  Tryskové zapalovače mají plamen soustředěný do úzké trysky. Snadno se dají používat ve venkovním prostředí, protože odolávají větru. Také jsou vhodné na zapalování kotlíků směrem dolů, protože jejich plamen poloha zapalovače neovlyvní. Jejich použití je široké a v podstatě je možné použít je kdekoliv, kde je potřebná okamžitá vysoká teplota.

 • Zapalovače Bulldog

  Kvalitní zapalovače od firmy Bulldog - Clipper nebo klasické provedení.

 • Ostatní

  Různé typy a značky zapalovačů - PROF, Atomic a další.