Growshop

Odběr novinek [Newsletter]

Papírky

Nejsou zde žádné produkty
Papírky

Široký výběr papírků - King Size, 1 1/4, ochucené i neochucené, zlaté Shine, celulózové Trip a Cyclones s příchutí. Značky RAW, Elements, Juicy Jays, Bulldog, OCB, Smoking.

Více

Podkategorie

 • Shine 24K zlaté papírky

  Napadlo Vás někdy, jak asi chutná zlato? Teď to můžete zjistit. ShineTM zlaté papírky z ryzího 24 karátového zlata se mohou chlubit řadou unikátních výhod oproti běžným papírkům - upoutají svým luxusním, elegantním vzhledem, mají jemnou a povzbudivou chuť, díky přítomnosti zlatých částeček pomaleji hoří a pochopitelně jsou zdravotně naprosto nezávadné.

 • RAW

  100% přírodní nebělené papírky hnědé barvy, které jsou vyrobeny z ekologicky pěstovaných rostlin technického konopí. Mají přírodní světle hnědou barvu s částečnou transparentností. Každý papírek je opatřen speciálním vodoznakem. Značka RAW má i vlastní nadaci a podporuje různé projekty po celém světě.

 • OCB

  Papírky OCB patří k těm nejoblíbenějším a mají dlouholetou tradici. OCB - název se skládá ze tří slov: Odet, Cascadec a Bolloré. Odet je místo, kde byla založena v roce 1822 první papírna, Cascadec je druhá továrna, která byla v roce 1917 odkoupena po 24 letech pronájmu a nakonec Bolloré je jméno rodiny, která poznamenala dejiny výroby papíru, hlavně cigaretového papíru a také značky OCB. Nabídka produktů OCB je velice široká a určitě si každý vybere tu svojí oblíbenou řadu výrobků - Virgin, Premium, Ultimate, X-Pert, White, Orange, Blue, Green nebo Organic.

 • Juicy Jay's

  Papírky Juicy Jays jsou jemné cigaretové papírky s příchutí ovoce ale také čokolády, jamajského rumu a pod. Papírky byli vytvořeny pomocí netoxického inkoustu založeného na bázi sóji. Z nabídky si můžete vybrat velikost King Size ale také 1 1/4 i Rolls. Cigaretové papírky Juicy Jays dají kouření šťávu!

 • Průhledné celulózové papírky

  Celulózové rolovací papírky - jakkoli se tyto papírky na první pohled podobají umělé hmotě, není tomu tak! Papírky jsou vyrobeny 100% na přírodní bázi z celulózy. Hořlavost je pomalejší a kouř méně drsný a štiplavý. Průhledný cigaretový papírek je bez chuti a bez zápachu, takže při kouření nemá žádný vliv na chuť kouřené směsi, navíc, díky transparentnosti materiálu mají konzumenti možnost vidět co kouří.

 • The Bulldog

  The Bulldog Amsterdam - první Coffee Shop na světě v centru Amsterdamu. Dnes po více než 40-ti leté historii se s klidem může považovat za živoucí legendu, která přináší svým nadšencům řadu kuřáckých pomůcek, suvenýrů a oblečení. Zakladatelem je Henk de Vries a inspirací pro vytvoření značky Bulldog byl jeho pejsek - buldog Joris. Také logo je věčnou připomínkou Joris - je to kresba její hlavy. V našem obchodě najdete papírky, filtry, kužely, fajfky, trika, popelníky, zapalovače a samozřejmě i luxusní dárkové sety.

 • Cyclones - celulózové kornouty

  Cyclones - průhledné celulózové předbalené kornoutky. Hořlavost je pomalejší a kouř méně drsný a štiplavý. Průhledný cigaretový papírek je bez chuti a bez zápachu, takže při kouření nemá žádný vliv na chuť kouřené směsi, navíc, díky transparentnosti materiálu mají konzumenti možnost vidět co kouří. Cyclones navíc nabízí různé příchutě a tak se kouření stává ještě více zajímavým. 

 • Smoking

  Papírky Smoking jsou vyrobeny z papírové kaše, která je vyrobena z přírodních vláken. Při výrobě Smoking papírků se používá pouze sušená arabská guma z pryskyřice akácií pěstovaných v centrální Africe. Jakmile pryskyřice dorazí do továrny, je kontrolována její kvalita a čistota. Lepidlo neobsahuje žádné chemické přídavné látky, a proto je 100% přírodní.

 • Elements

  Cigaretové papírky Elements jsou ultra tenké rýžové papírky. Papír se vyrábí z čisté slisované rýže, takže je neuvěřitelně tenký a projevuje se velmi pomalým hořením. Papírky Elements jsou tenké, takže balení bylinných směsí to rozhodne ulehčí. Lepidlo je získáno z přírodního kaučuku. Protože tyto ultra tenké rýžové papírky Elements mají své nadšené zákazníky, rozhodli jsme se je zařadit do sortimentu, kde najdete klasické papírky, rolovací papírky a filtry značky Elements.

 • Ostatní papírky

  Papírky různých rozměrů a značek. Snoop Dogg, Ubalgin, Rizla, Prague, Greengo, Snail, Gizeh.