Growshop

Odběr novinek [Newsletter]

Filtry

Nejsou zde žádné produkty
Filtry

Nabídka různých filtrů - trhací, cigaretové, předrolované, s chlazením, uhlíkové. Značky jako RAW, Elements, Rolls69, Bulldog, Actitube, Prague nebo Greengo.

Více

Podkategorie

 • Rolls filtry

  Chytré filtry Rolls 69 jsou speciálně navrženy tak, aby zabránili škrábání v krku, kašli, vdechování horkého kouře a škodlivých látek. Unikátní chladič vytvořený laserovou technologií Vám umožňuje regulovat teplotu, díky čemuž si můžete bylinné směsi opravdu vychutnat. Otvory v horní části způsobují podtlak, který zajišťuje přisání papírku po obvodu filtru. Při správném použití Rolls eliminuje mechanické nečistoty a zachytí tak mnohem víc škodlivin než obyčejné filtry.Navrženo v optimální velikosti pro snadné balení a přirozené držení.

 • Trhací filtry

  Trhací filtry jsou klasické papírové filtry v brožurce. Vyrábí se v různých rozměrech a některé mají i perforaci pro snadnější rolování. U nás najdete filtry od různých značek - RAW, Elements, OCB, Prague, Smoking.

 • Uhlíkové filtry

  Uhlíkové filtry jsou naplněny aktivním uhlím, které filtruje většinu kouře. Díky tomu je kouření zdravější a příjemnější. U nás můžete zakoupit uhlíkové filtry značky Actitube a to v klasické velikosti a také ve velikosti Slim.

 • Cigaretové filtry

  Filtr jako pomůcka při balení cigaret ochlazuje kouř, tím brání deformaci cigarety a vdechnutí částí kuřiva do úst.
  Filtry se začaly hromadně dávat do cigaret až v padesátých letech. Tehdy se přišlo na to, že s filtrem se dá vdechovat i tabák, který by vás bez filtru asi definitivně odnaučil kouřit. V padesátých letech se také hodně experimentovalo. Jedna z firem vyráběla filtry dokonce z azbestu.
  Cigaretové filtry jsou ze dřeva. Přesněji tedy z celulózy, která se ze dřeva získává. Jsou to dlouhá tenká vlákna, která se chemicky a stlačením upraví tak, aby podobně jako u papíru, držela při sobě.