Growshop

Odběr novinek [Newsletter]

Příslušenství pro bongy

Nejsou zde žádné produkty
Příslušenství pro bongy

Kotlíky, adaptéry, chillumy, kovové vklady, sítka a všechno co můžete potřebovat pro Váš bong. Dokoupit náhradní díly nebo vylepšit bong nemusí znamenat vždy jenom velikou investici. Nabízíme Vám i levnější alternativu. Samozřejmě pro náročné zákazníky nabízíme i exkluzivní a jedinečné kousky.

Více

Podkategorie

 • Adaptéry ze skla

  Skleněné adaptéry slouží na propojení kotlíku nebo precooleru s bongem. Při výběru je nejdůležitější zvolit správny zábrus. Nejčastěji je to 18,8 nebo 14,5 mm. Délka adaptéru odpovídá rozměru té části adaptéru, která je vevnitř bongu - to znamená od začátku zábrusu po konec skleněné tyčky. V naší nabídce najdete adaptéry klasické i s difuzérem.

 • Precoolery

  Precoolery slouží jako předchlazení a zároveň zachytávají i velkou část nečistot. Nezapomínejte, že precooler se nevkládá přímo do bongu ale je potřebné použít adaptér, ten vložit do bongu a až k tomu připojit precooler. Výjimkou jsou bongy, které ani v základní sestavě nemají kotlík spojený s bongem pomocí adaptéru, resp. nemají ani chillum. V nabídce máme základní precoolery za výhodné ceny, ale také u nás najdete stylové kousky s nápaditými perkolacemi, které potěší každého náročného uživatele.

 • Kotlíky skleněné

  Skleněné kotlíky nabízejí spoustu možností jak ozvláštnit Váš bong. Standardně vybíráte ze dvou zábrusů a to 18,8 a 14,5 mm. Najdete u nás jednoduché kotlíčky za výhodné ceny ale také značky jako Black Leaf, Boost, Grace Glass přicházejí se širokou nabídkou exkluzivních kotlíků, které Váš bong promění v originální kousek.

 • Chillumy ze skla

  Chillum je spojení adaptéru a kotlíčku v jednom kuse. Kotlík se od něj nedá odpojit, co často nevyhovuje náročnějším uživatelům. Tuto nevýhodu ale vyvažuje velice příznivá cena.

 • Olejové příslušenství

  Všechno pro Váš olejový bong. Olejové adaptéry, klínky i kotlíčky.

 • Čištění

  Všechno, co potřebujete aby Váš bong nebo fajfka zůstali čisté.

 • Adaptéry a kotlíky - kov, kámen

  Kovové adaptéry a kotlíky se nejčastěji používají do akrylových bongů. Díky široké barevnosti je možné vytvořit originální bong.

 • Ostatní

  Najdete zde ocelová sítka, spoony, zátky, těsnění a aktivní uhlí.